Pedicure

Pedicure jest specjalistycznym zabiegiem, nie tylko podeszwy stóp, ale również paznokci oraz skóry wokół nich. W trakcie zabiegu paznokcie są obcinane cęgami do paznokci u stóp a ich kształt jest wyrównany papierowym pilnikiem.

W celu zmiękczenia zrogowaciałej skóry pięt, stopy przez 15 minut są moczone w wodzie z dodatkiem lawendowej soli. Okalający paznokieć jest odsuwany, a w razie potrzeby wycinany cążkami do skórek. Zgrubiały naskórek ze stopy jest usuwany przy pomocy frezarki, a dla lepszego i bardziej trwałego efektu wyrównany tarką oraz owocowym peelingiem do stóp.

Na zakończenie zabiegu w stopy zostanie wmasowany odżywczy krem, a na płytkę paznokci odżywka lub wybrany lakier. Ten wyjątkowy zabieg pielęgnujący stopy trwa około 1,5 godziny, a efektem możemy się cieszyć przez najbliższe 3 tygodnie.

 
Czas zabiegu:

 ok. 1,5 H.

Częstotliwość zabiegu:

co 6 tygodni.

Przeciwwskazania do wykonania pedicure:

  • drożdżyce, grzybice,
  • choroby wirusowe: brodawki, HIV, HBV,
  • stany zapalne, ropne, alergiczne,
  • niezagojone rany, świeże blizny,
  • pęknięcia naskórka między palcami.

Pedicure SPA- Pedicure z peelingiem, masażem stóp oraz maską

Dbałość o stopy powinna być ważnym elementem pielęgnacji ciała. Delikatna, elastyczna skóra stóp jest marzeniem każdego z nas.

Pedicure SPA jest ekskluzywnym zabiegiem, któremu poddane są nie tylko stopy, ale również płytka paznokcia oraz łydki. Ma działanie odżywcze, regenerujące, pielęgnacyjne, a nawet zdrowotne. W jego trakcie jest wykonany masaż na owocowym peelingu do stóp a także regeneracyjna maska kremowa, której nadmiar po upływie 20 minut również jest wmasowany w skórę stóp, paznokcie oraz łydki.

Po wyrównaniu płytki paznokcia oraz opracowaniu skórek malujemy płytkę paznokcia odżywką lub wybranym lakierem. Ten luksusowy zabieg trwa około 2,5 godziny, ale efektem będziesz mogła się cieszyć przez najbliższy miesiąc.