Strona Główna

Kosmetyczka z Bielska Angelika Pieklak wita Państwa na swojej stronie.


W rosnącym tempie życia mamy coraz mniej czasu, coraz więcej stresu a chcemy mieć więcej, szybciej, chcemy być piękni i chcemy to wszystko już.

Nazywam się Angelika Pieklak. Ukończyłam szkolenia z pielęgnacji twarzy, ciała, dłoni, stóp, stylizacji paznokci metodą żelową takich marek jak Peggy Sage, Alessandro, Pevonia Botanica czy Dermika. Pracowałam w kilku  renomowanych salonach SPA & Wellness, w których szczególny nacisk kładziono na ciągłe doskonalenie umiejętności. Przekonałam się jednak, iż wysoka cena świadczonych tam usług wynika nie tyle z fachowości personelu ile z kosztów prowadzenia samego salonu. W moim Mobilnym Salonie Kosmetycznym gwarantuję ceny kilkadziesiąt procent niższe.

Z powodów zdrowotnych zabiegi wykonuję jedynie w gabinecie mieszczącym się na ulicy Brodzińskiego 12A/28

gabinet Bielsko-Biała

Opierając się na swej wiedzy i doświadczeniu, mogę zapewnić, iż dołożę wszelkich starań, aby podczas mojej wizyty poczuły się Panie wyjątkowo, a czas spędzony ze mną był chwilą spokoju i relaksu.  Nie musimy już odkładać wizyty w drogim prestiżowym salonie na potem tylko z uwagi na wysokie ceny, zadzwoń i umów się na wizytę.