Manicure

Manicure jest specjalistycznym zabiegiem pielęgnującym nie tylko paznokcie, ale również skórę wokół nich oraz skórę dłoni. W jego skład wchodzi nadanie odpowiedniego kształtu płytce paznokcia, poprzez jego piłowanie papierowym pilnikiem, wyrównanie i wycięcie skórek zachodzących na paznokieć, pomalowanie płytki paznokcia odpowiednią odżywką lub wybranym kolorem. Zwieńczeniem zabiegu jest wmasowanie odżywczego kremu w skórę dłoni.

Ten wyjątkowy zabieg pielęgnujący zajmie nam tylko około 1 godziny a pięknem swych dłoni i kolorem paznokci będziesz mogła się nacieszyć przez najbliższy tydzień.

Częstotliwość wykonywania:

Co 1-2 tygodni

 Czas zabiegu:

Do 1,5h

 

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest połączeniem właściwości żelu stosowanego przy stylizacji płytki paznokci, z dobrze znanymi nam lakierami do paznokci. Już 4 cienkie warstwy, położone na lekko zmatowioną płytkę i utwardzone w lampie UV, umożliwiają nam uzyskanie lśniącego głębokiego koloru. Taki manicure jest bardziej trwały od tradycyjnego i wystarcza nawet do 3 tygodni. 


Odcień lakieru, w ciągu całego okresu noszenia nie blaknie i jest odporny na zmywacz do paznokci, więc spokojnie możesz pomalować je swoim ulubionym kolorem.

Manicure hybrydowy jest idealny dla Pań, które chcą mieć stale zadbane paznokcie, a nie mają czasu na cotygodniową wizytę u kosmetyczki. Pierwszy zabieg trwa około 1 godziny i 15 minut, a efekt koloru utrzymuje się nawet przez najbliższe 3 tygodnie. 

Niestety jak każda nienaturalna pielęgnacja paznokci, może je odrobinę uszkodzić. Nie jest to jednak tak mocne osłabienie płytki paznokcia jak przy tradycyjnych żelach, czy akrylu gdzie paznokieć jeszcze przez bardzo długi czas po ściągnięciu jest słaby, łamliwy, rozdwajający się.

 

Taki manicure

 • Lakier nie ulega kruszeniu, również nie ulega odpryskom.
 • Przez okres trzech tygodni lakier powininen utrzymywać się na Twoich paznokciach.
 • Dla uzyskania lśniącego oraz trwałego koloru, wystarczy tylko cieniutka warstwa lakieru.
 • Lakier nie blaknie podczas całego okresu noszenia.
 • Perfekcyjny zabieg dla osób, które mają ograniczony czas i nie mogą sobie pozwolić na systematyczny manicure lub tipsy.
 • Ten typ manicure daje gwarancję odporności na zmywacz.


Częstotliwość wykonywania:

Co 2 tygodnie

 Czas zabiegu:

1,5 h

Przeciwwskazania:

 • grzybica, drożdżyca
 • cukrzyca
 • brodawki( kurzajki)
 • stany zapalne i alergiczne
 • choroby zakaźne: HIV, HBV( żółtaczka zakaźna)


Manicure SPA

Ręce, a szczególnie dłonie, są bardzo ważnym elementem urody, stanowią wizytówkę i świadectwo kultury osobistej. Delikatna, jedwabista w dotyku skóra dłoni, dobrze utrzymane, gładkie różowe paznokcie są marzeniem każdej kobiety. 

Manicure SPA jest ekskluzywnym zabiegiem, któremu poddawane są dłonie oraz płytka paznokcia. Ma działanie nie tylko odżywcze, ale również pielęgnujące. W jego trakcie wykonywany jest masaż dłoni na wiśniowym solnym peelingu, a także owocowa maska kremowa, której nadmiar również jest wmasowywany w dłonie, paznokcie oraz skórę wokół nich. Po wyrównaniu płytki oraz opracowaniu skórek, możemy pomalować płytkę paznokcia odpowiednią odżywką lub wybranym kolorem lakieru do paznokci. 

Po takim zabiegu skóra dłoni jest odżywiona, gładka oraz nawilżona. Ten luksusowy zabieg zajmie nam około 2 godzin a efektem będziesz mogła cieszyć się przez najbliższe 2 tygodnie