Manicure Japoński

Manicure japoński jest stuprocentowo naturalnym zabiegiem, przeznaczonym do pielęgnacji oraz wzmocnienia paznokci. Podczas zabiegu płytce paznokcia zostaje nadany odpowiedni kształt, skórki odsunięte, a w razie potrzeby wycięte. W trakcie manicure japońskiego używam substancji bogatych w witaminy, krzemionkę z morza japońskiego keratynę oraz pyłek pszczeli, a także dwóch polerek ze skóry jelonka, którymi to preparaty są wmasowywane w płytkę paznokcia.

Po zabiegu paznokcie są odżywione oraz jest im nadany piękny blask, utrzymujący się przez 2 tygodnie. Jak każdy zabieg pielęgnacyjny, dla lepszego efektu musi zostać powtórzony. Ilość powtórzeń jest indywidualna od stanu płytki paznokci. Minusem tego manicure jest brak możliwości malowania paznokci, gdyż lakier do paznokci może osłabić działanie preparatów a płytka paznokci nie będzie się w pełni regenerowała.
 Manicure japoński

Manicure japoński w skrócie

  • Czas trwania zabiegu: ok. 30 min.
  • Koszt: 40zł
  • Sesje: 3 do 4 w odstępach dwutygodniowych
  • Efekt: wzmocnione i odżywione paznokcie o pięknym różowym połysku (m.in. witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzmionka z morza japońskiego, keratyna)